Virzīšana Facebook un Instagram

Aģentūra 8 gadu laikā īstenojusi vairāk nekā 200 veiksmīgus projektus
Mūsu metode
Mērķauditorija

Kas ir jūsu klienti? Mēs identificēsim un izpētīsim jūsu mērķauditoriju sociālajos tīklos. Ir viegli pārdot, ja zini, kam, kur un kādā veidā.
Uz pārdošanu orientēts saturs

Pārdošanai sociālajos tīklos ir nepieciešams autentisks, pārdodošs un iesaistošs saturs. Pārdomāts vēstījums, kas iesaistīs klientus sarunā ar jums.
Proaktīva saziņa

Saziņa ir veiksmes atslēga. Mēs ticam, ka dialogs veido uzticēšanos un potenciālā klienta vēlmi nopirkt no jums. Sociālie tīkli ir vieta, kur cilvēki runā ar cilvēkiem.
Efektīva reklāma

Reklāma, kas sasniedz rezultātus. Reklāma īstajiem cilvēkiem, īstajā laikā un īstajā vietā.

Saturs sociālajiem tīkliem
Mēs veidojam saturu. Autentisku. Tādu, kas ir veidots atbilstoši sociālajiem tīkliem un ir interesants jūsu mērķauditorijai. Saturu, kurš atved klientus.

Mēs esam komanda, kurā ir tekstu autori un dizaineri, mobila foto un video studijas komanda, mārketinga un radošu risinājumu speciālisti. Mākam „garšīgi" parādīt produktu sociālajos tīklos. Pareizi izcelt ieguvumus. Iesaistīt un ieintriģēt klientus.
Unikāls foto saturs
Veidojam fotogrāfijas jūsu lapai sociālajos tīklos. Sagatavojam iestudētus sižetus vai fotografējam notikumu vietā. Rādām produktus, tā radītājus. Iesaistām, atklājam emocijas, raisām uzticību.
Video sociālajiem tīkliem
Filmējam un montējam video. Īsu vai garu, jautru vai modernu, iesaistošu vai iedvesmojošu. Video skatās daudzi, tas ātri izplatās sociālajos tīklos. Video piesaista un iesaista klientus, atklāj emocijas un palīdz atcerēties zīmolu.
Veidojam visu iespējamo formātu saturu
Veidojam gif, mēmus, albumus, tiešās translācijas. Visa veida saturu, kas piesaistīs lietotāju uzmanību.
Reklāma Facebook un Instagram
Reklāma, kas sasniedz rezultātus. Reklāma īstajiem cilvēkiem, īstajā laikā un īstajā vietā
Koncepcija un radošie risinājumi
Pareizs unikālais pārdošanas piedāvājums (UPP)
Mērķauditorija
Progresīvas tehnoloģijas
Mēs daudz strādājam un daudz mācamies. 8 gadu laikā esam īstenojuši simtiem reklāmas kampaņu. Protam panākt pārdošanu Facebook un Instagram. Veidojam reklāmas stratēģiju, nosakām budžetu un mērķauditoriju, rakstām iesaistošu tekstu, veidojam foto/video/dizainu. Izmantojam rīkus, kas palīdz uzlabot rezultātus, pieslēdzam pikseļus un atkārtoti atlasām mērķauditoriju. Mēs mīlam un protam strādāt ar šo interneta reklāmas veidu.
Nosūtot savus kontaktdatus Jūs piekrītat DIDA privātuma politikai, sīkāk
Sarunāt tikšanos
Vienkārši atstājiet info par sevi un mēs drīz sazināsimies ar jums
Mūsu birojs
PALASTA 5.
Rīga, Latvija
Made on
Tilda